archief 2000 – 2009

erelijst seizoen 2009-2010

kampioenen :
Wivo Sport (A)
FC Stylluxboys (B)
VK Nieuwe Stee (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
’t Avondbroodje (burgemeester Luc Martens)
Wivo Sport (sportschepen José Debels)
VK Nieuwe Stee (ere-schepen Geert Messiaen)

fairplay :
Wivo Sport (A)
STM Sjotters (B)
FC ’t Kloefke (C)
Sportief Exclusief (veteranen)

grensrechter :
VK Denys (A)
Homet Quicky Utd (A)
Jong CD&V (B)
FC ’t Kloefke (C)
VK Nieuwe Stee (C)
Sportief Exclusief (veteranen)

plusminus :
Homet Quicky Utd (A)
FC Stylluxboys (B)
VC Rollegem-Kapelle (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

topscorer :
Stefaan Ringaert (Homet Quicky Utd)(A) : 24 doelpunten
Kevin Van Daele (FC Stylluxboys)(B) : 31 doelpunten
Yves Scherpereel (VC Rollegem-Kapelle)(C) : 33 doelpunten
Rudy Blanchaert (Bataviaboys)(veteranen) : 24 doelpunten

erelijst seizoen 2008-2009

kampioenen :
Wivo Sport (A)
Homet Quicky Utd (B)
FC Stylluxboys (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
FC Metteboys (burgemeester Luc Martens)
FC Ter Mote (sportschepen José Debels)
DC United (ere-schepen Geert Messiaen)

fairplay :
Wivo Sport (A)
’t Avondbroodje (B)
FC Groen-Wit (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

grensrechter :
VK Denys (A)
’t Nieuw Gemeentehuis (B)
AC ’t Rozeke (C)
Bataviaboys (veteranen)

plusminus :
Wivo Sport (A)
Homet Quicky Utd (B)
FC Stylluxboys (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

topscorer :
Frederiek Cornette (VK Denys)(A) : 19 doelpunten
Frederik Cottignies (Wivo Sport)(A) : 19 doelpunten
Stefaan Ringaert (Homet Quicky Utd)(B) : 18 doelpunten
Kevin Van Daele (FC Stylluxboys)(B) : 46 doelpunten
Rudy Blanchaert (Bataviaboys)(veteranen) : 37 doelpunten

erelijst seizoen 2007-2008

kampioenen :
VK Rood-Wit (A)
Sleihage (B)
Homet Quicky Utd (C)
Geel-Zwart (veteranen)

bekers :
Homet Quicky Utd (burgemeester Luc Martens)
FC Ter Mote (sportschepen José Debels)
Turbo’s (ere-schepen Geert Messiaen)

fairplay :
VK Lindewijk (A)
STM ’t Chaufferke (B)
FC Groen-Wit (C)
VK Zwarte Gat (veteranen)

grensrechter :
VK Denys (A)
’t Nieuw Gemeentehuis (B)
Blue Stars (C)
VK Nieuwe Stee (veteranen)

plusminus :
Wivo Sport (A)
Sleihage (B)
Homet Quicky Utd (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

erelijst seizoen 2006-2007

kampioenen :
Wivo Sport (A)
VK Lindewijk (B)
FC Lokkedyze (C)
FC De Koolmijn (veteranen)

bekers :
Geel-Zwart (burgemeester Luc Martens)
Sportief Exclusief (ere-schepen Geert Messiaen)
KWB Don Bosco (ere-burgemeester Daniel Denys)

fairplay :
Dynamo Bovekerke(A)
KWB Don Bosco (B)
Victoria Skansen (C)
Sportief Exclusief (veteranen)

grensrechter :
VK Voetballist (A)
VK Bucksom (B)
Vagant Hotshotters (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

plusminus :
Wivo Sport (A)
VK Lindewijk (B)
VK Bucksom (B)
FC Lokkedyze (C)
FC De Koolmijn (veteranen)

erelijst seizoen 2005-2006

kampioenen :
Dynamo Bovekerke (A)
VK Rood-Wit (B)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
Publitor (ere-burgemeester)
Dujardin Foods (sportschepen)

fairplay :
Dynamo Bovekerke (A)
VK Lindewijk (B)
FC ’t Kloefke (veteranen)

grensrechter :
Dynamo Bovekerke (A)
Vagant Hotshotters (B)
VK Zwarte Gat (veteranen)

plusminus :
Wivo Sport (A)
VK Rood-Wit (B)
Schoenen Devolder (veteranen)

erelijst seizoen 2004-2005

kampioenen :
Wijnvatshotters (A)
’t Centrum 1 (B)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
VK Denys (Olivier)
De Sterre (Ostyn)
EMS (veteranen)

VK Voetballist (burgemeester)
Wijnvatshotters (sportschepen)

fairplay :
VK Voetballist (A)
FC Groen-Wit (B)
IOC Exclusief (veteranen)

grensrechter :
Dynamo Bovekerke (A)
KWB Don Bosco (B)
AC ’t Rozeke (veteranen)

plusminus :
Wijnvatshotters (A)
’t Centrum 1 (B)
Schoenen Devolder (veteranen)

erelijst seizoen 2003-2004

kampioenen :
Gouden Leeuw(A)
Wijnvatshotters (B)
Dynamo Bovekerke (C)
Geel-Zwart (veteranen)

bekers :
VK Zwarte Gat (jongeren 1)
Dynamo Bovekerke (jongeren 2)
Publitor (jongeren 3)
VK Lindewijk (ongeren 4)
Schoenen Devolder (veteranen)

VK Voetballist (burgemeester)
VK Denys (sportschepen)

fairplay :
VK Voetballist (A)
Publitor (B)
Breughel (C)
VK Zwarte Gat (veteranen)

erelijst seizoen 2002-2003

kampioenen :
Gouden Leeuw(A)
Palace Shotters (B)
Deceuninck (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
VK Zwarte Gat (jongeren 1)
Gouden Leeuw (jongeren 2)
Rita’s (jongeren 3)
’t Nieuw Gemeentehuis (jongeren 4)
VK Zwarte Gat (veteranen)

Gouden Leeuw (burgemeester)
Wijnvatshotters (sportschepen)

fairplay :
VK Zwarte Gat (A)
FC ’t Kloefke (B)
Breughel (C)
VK Zwarte Gat (veteranen)

erelijst seizoen 2001-2002

kampioenen :
Gouden Leeuw(A)
De Witte Zwaan (B)
STM Sjotters (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
Gouden Leeuw (jongeren 1)
VK Zwarte Gat (jongeren 2)
VK Voetballist (jongeren 3)
KWB Don Bosco (ongeren 4)
Schoenen Devolder (veteranen 1)
Interconstruct (veteranen 2)

Gouden Leeuw (burgemeester)
VK Zwarte Gat (sportschepen)

fairplay :
Sleihage (A)
Rita’s (B)
VK Lindewijk (C)
Interconstruct (veteranen)

erelijst seizoen 2000-2001

kampioenen :
Taverne Forum(A)
KWB Don Bosco (B)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
Jong CD&V (jongeren 1)
Dreveboys (jongeren 2)
Schoenen Devolder (veteranen 1)
’t Centrum (veteranen 2)

FC Lokkedyze (burgemeester)
Gouden Leeuw (sportschepen)

fairplay :
Publitor (A)
KWB Don Bosco (B)