archief 1990 – 1999

erelijst seizoen 1999-2000

kampioenen :
Gouden Leeuw(A)
Dreveboys (B)
’t Putje (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
Taverne Forum (jongeren 1)
Wivo Sport (jongeren 2)
Papeleenshotters (jongeren 3)
FC ’t Kloefke (jongeren 4 :)

Gouden Leeuw (burgemeester)
VK Zwarte Gat (sportschepen)

fairplay :
VK Denys (A)
Publitor (B)
KWB Don Bosco (C)
VK Nieuwe Stee (veteranen)

erelijst seizoen 1998-1999

kampioenen :
Taverne Forum(A)
Gouden Leeuw (B)
Wijnvatshotters (C)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
VK Zwarte Gat (jongeren 1)
’t Centrum (jongeren 2)
Wijnvatshotters (jongeren 3)
Gouden Leeuw (jongeren 4)

VK Voetballist (burgemeester)
Taverne Forum (sportschepen)

fairplay :
Sleihage (A)
Publitor (B)
FC Groen-Wit (C)
WOW Arbo (veteranen)

erelijst seizoen 1997-1998

kampioenen :
Postboys Rumbeke (zaterdag)
Jong CVP(zondag A)
’t Nieuw Gemeentehuis (zondag B)
Gouden Leeuw (zondag C)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
Postboys Rumbeke (zaterdag 1)
Vagant (zaterdag 2)
Taverne Forum (zondag jongeren 1)
’t Motje (zondag jongeren 2)
Mandeldaele (zondag jongeren 3)
Schoenen Devolder (zondag veteranen)

Postboys Rumbeke (stadsschaal zaterdag)
VK Zwarte Gat (zondag burgemeester)
Wivo Sport (zondag sportschepen)

fairplay :
VK Denys (A)
Sleihage (B)
D2000 (C)
St. Pieter (veteranen)

erelijst seizoen 1996-1997

kampioenen :
Postboys Rumbeke (zaterdag)
’t Motje(zondag A)
Unic Staden (zondag B)
Casino (zondag C)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
Papeleenshotters (jongeren)

Postboys Rumbeke (zaterdag burgemeester)
De Vagant (zaterdag sportschepen)
Geel-Zwart (zondag burgemeester)
Taverne Forum (zondag sportschepen)

fairplay :
D’jings (zaterdag)
Publitor (zondag A)
Sleihage (zondag B)
Breughel (zondag C)
FC De Koolmijn (veteranen)

erelijst seizoen 1995-1996

kampioenen :
Postboys Rumbeke (zaterdag)
VK Voetballist (zondag A)
Taverne Forum (zondag B)
FC Lokkedyze (zondag C)
Interconstruct (veteranen)

bekers :
FC Tonneke (zaterdag)
VK Voetballist (zondag jongeren 1)
Taverne Forum (zondag jongeren 2)
Schoenen Devolder (veteranen)

Postboys Rumbeke (zaterdag burgemeester)
De Vogel (zaterdag sportschepen)
VK Voetballist (zondag burgemeester)
Taverne Forum (zondag sportschepen)

fairplay :
De Vagant (zaterdag)
Jong CVP (zondag A)
Haneshotters (zondag B)
Breughel (zondag C)
WOW Arbo (veteranen)

erelijst seizoen 1994-1995

kampioenen :
Postboys Rumbeke (zaterdag)
Geel-Zwart (zondag A)
Club ’t Hooghe (zondag B)
Vloeren Wyseur (zondag C)
Schoenen Devolder (veteranen)

bekers :
Interconstruct (veteranen)

Eendracht (zaterdag burgemeester)
Sparta Lichtervelde (zaterdag sportschepen)
Geel-Zwart (zondag burgemeester)
FC Lokkedyze (zondag sportschepen)

fairplay :
Postboys Rumbeke (zaterdag)
Corner Center (zondag A)
Francaisshotters (zondag B)
FC Lokkedyze (zondag C)
’t Centrum (veteranen)

erelijst seizoen 1993-1994

kampioenen :
Lamiere/Libron (zaterdag A)
Eendracht (zaterdag B)
VK Zwarte Gat (zondag A)
Dédé Plastiek (zondag B)
Brasserie Rodenbach (zondag C)
Interconstruct (veteranen)

bekers :
Postboy Rumbeke (zaterdag jongeren)
Interconstruct (zondag veteranen 1)
Bataviaboys (zondag veteranen 2)

Postboys Rumbeke (zaterdag burgemeester)
VK Alpine (zaterdag sportschepen)
Geel-Zwart (zondag burgemeester)
Settlerboys (zondag sportschepen)

fairplay :
Lucieboys (zaterdag A)
FC Lokkedyze (zaterdag B)
Geel-Zwart (zondag A)
Haneshotters (zondag B)
FC Voerman (zondag C)
AC ’t Rozeke (veteranen)

erelijst seizoen 1992-1993

kampioenen :
Postboys Rumbeke (zaterdag A)
Nabab/DVV Verbeke (zaterdag B)
Jong CVP (zondag A)
VK Lada (zondag B)
Francaisshotters (zondag C)
Interconstruct (veteranen)

bekers :
Postboy Rumbeke (zaterdag jongeren 1)
Eendracht (zaterdag jongeren 2)
Interconstruct (zondag veteranen 1)
Geel-Zwart (zondag veteranen 2)

De Vink (zaterdag burgemeester)
’t Leeuwke (zaterdag sportschepen)
Geel-Zwart (zondag burgemeester)
Sparta Kapelhoek (zondag sportschepen)

fairplay :
’t Leeuwke (zaterdag A)
FC Lokkedyze (zaterdag B)
Geel-Zwart (zondag A)
FC ’t Kloefke (zondag B)
FC Lokkedyze (zondag C)
Interconstruct (veteranen)

erelijst seizoen 1991-1992

kampioenen :
VK Alpine (zaterdag A)
Lucieboys (zaterdag B)
Geel-Zwart (zondag A)
Sparta Kapelhoek (zondag B)
Casino (zondag C)
Interconstruct (veteranen)

bekers :
VK Alpine (zaterdag jongeren 1)
Matecvrienden (zaterdag jongeren 2)
Interconstruct (zondag veteranen 1)
AC ’t Rozeke z(ondag veteranen 2)

De Vink (zaterdag burgemeester)
Postboys Torhout (zaterdag sportschepen)
VK Lada (zondag burgemeester)
VK Stoven Cobbe (zondag sportschepen)

fairplay :
FC Beitem (zaterdag A)
Siberiëboys (zaterdag B)
SK Westrozebeke (zondag A)
Haneshotters (zondag B)
Francaisshotters (zondag C)
AC ’t Rozeke (veteranen)

erelijst seizoen 1990-1991

kampioenen :
Postboys Rumbeke(zaterdag A)
Postboys Torhout (zaterdag B)
Geel-Zwart (zondag A)
Ventura (zondag B)
Sparta Kapelhoek (zondag C)
DéDé Plastiek (zondag D)
Interconstruct (veteranen)

bekers :
’t Leeuwke (zaterdag jongeren 1)
Vriendenshotters (zaterdag jongeren 2)

Postboys Rumbeke (zaterdag burgemeester)
Breughelhof (zaterdag sportschepen)
Dreveboys (zondag burgemeester)
VK Denys (zondag sportschepen)

fairplay :
De Muppets (zaterdag A)
Postboys Torhout (zaterdag B)
Geel-Zwart (zondag A)
Dreveboys (zondag B)
Sparta Kapelhoek (zondag C)
FC Lokkedyze (zondag D)
St. Pieter (veteranen)