archief 1980 – 1989

erelijst seizoen 1989-1990

kampioenen :
Aannemer Majoor F. (zaterdag A)
Sparta Lichtervelde (zaterdag B)
Geel-Zwart (zondag A)
Nieuwe Straat (zondag B)
Setlerboys (zondag C)
FC De Most (zondag D)
Soenen (veteranen)

bekers :
Postboys (zaterdag jongeren 1)
Ventura ABB (zaterdag jongeren 2)
Taverne James (zondag jongeren)
Geel-Zwart (veteranen 1)
Kimoboys (veteranen 2)

Postboys (zaterdag burgemeester)
Nieuwe Straat (zondag burgemeester)

fairplay :
De Vink (zaterdag A)
FC Lokkedyze (zaterdag B)
VK Lada (zondag A)
Haneshotters (zondag B)
De Kroone (zondag C)
Vermeersch-Deconinck (zondag D)
Verandacomfort (veteranen)

erelijst seizoen 1988-1989

kampioenen :
Aannemer Majoor F. (zaterdag A)
Vanjoboys (zaterdag B)
Taverne ’t Hooghe (zondag A)
Unic Staden (zondag B)
Demalux (zondag C)
De Kroone (zondag D)
Kroneboys (veteranen)

bekers :
Postboys (zaterdag)
Geel-Zwart (zondag)

fairplay :
Ventura ABB (zaterdag A)
Terminus (zaterdag B)
Nieuwe Straat (zondag A)
Unic Staden (zondag B)
FC ’t Kloefke (zondag C)
Havaboys (zondag D)
St. Pieter (veteranen)

erelijst seizoen 1987-1988

kampioenen :
Postboys. (zaterdag A)
Stad Brugge (zaterdag B)
Uilenspiegel (zaterdag C)
Geel-Zwart (zondag A)
Jong CVP (zondag B)
’t Centrum (zondag C)
Demalux (zondag D)
Soenen (veteranen)

bekers :
Stad Brugge (zaterdag jongeren 1)
Stationshotters (zaterdag jongeren 2)
Taverne James (zondag jongeren 1)
Taverne ’t Hooghe (jongeren/veteranen)

Stad Brugge (zaterdag stadsschaal)

fairplay :
Stad Gent (zaterdag A)
Stationshotters (zaterdag B)
Dino (zaterdag C)
Voorwaarts (zondag A)
SV Werken (zondag B)
Unic Staden (zondag C)
FC Lokkedyze (zondag D)
Geel-Zwart (veteranen)

erelijst seizoen 1986-1987

kampioenen :
Club ’81. (zaterdag A)
Stad Gent (zaterdag B)
Eendracht (zaterdag C)
Plastiek Vancoillie (zondag A)
Nieuwe Straat (zondag B)
Jong CVP (zondag C)
’t Centrum (zondag D)
Krooneboys (veteranen)

bekers :
Sleihage (zaterdag jongeren 1)
Ventura (zaterdag jongeren 2)
Plastiek Vancoillie (zondag jongeren 1)
Soenen (jongeren/veteranen)

FC Beitem (zaterdag stadsschaal)

fairplay :
Postboys (zaterdag A)
Stad Gent (zaterdag B)
St. Elooisshotters (zaterdag C)
Zetels Vens (zondag A)
Nieuwe straat (zondag B)
VK Denys (zondag C)
Havaboys (zondag D)
Geel-Zwart (veteranen)

erelijst seizoen 1985-1986

kampioenen :
FC Beitem. (zaterdag A)
Westrozebeke (zaterdag B)
Plastiek Vancoillie (zondag A)
Zetels Vens (zondag B)
Stad Brugge (zondag C)
Soenen (veteranen)

bekers :
Muppets (zaterdag jongeren)
Zetels Vens (zondag jongeren 1)
Zuidmolen (zondag jongeren 2)
Sleihage (zondag jongeren 3)

FC Beitem (zaterdag stadsschaal)
Plastiek Vancoillie (zondag stadsschaal)

fairplay :
Frontshotters (zaterdag A)
Korte Wandeling (zaterdag B)
Haneshotters (zondag A)
Casino (zondag B)
FC Lokkedyze (zondag C)
Geel-Zwart (veteranen)

erelijst seizoen 1984-1985

kampioenen :
FC Beitem. (zaterdag A)
’t Centrum (zaterdag B)
Plastiek Vancoillie (zondag A)
Wijnvatshotters (zondag B)
Zetels Vens (zondag C)
Soenen (veteranen)

bekers :
Zuidmolen (zondag jongeren 1)
De Most(zondag jongeren 2)

FC Beitem (zaterdag stadsschaal)
Plastiek Vancoillie (zondag stadsschaal)

fairplay :
Postboys (zaterdag A)
Sigmashotters (zaterdag B)
Unic Staden (zondag A)
Casino (zondag B)
Zetels Vens (zondag C)
Depreitere-Sabbe (veteranen)

erelijst seizoen 1983-1984

kampioenen :
Sleihage (zaterdag A)
FC Beitem (zaterdag B)
Sportpaleis (zondag A)
Callensvrienden (zondag B)
Nieuw stadium (zondag C)
St. Pieter (veteranen)

bekers :
Oud Brugge (wisselbeker zaterdag)
Zuidmolen (wisselbeker zondag)
Vlaanderen (zaterdag)
Alfa (zondag)

Sportpaleis (zondag stadsschaal)

fairplay :
GVR (zaterdag A)
FC Lokkedyze (zaterdag B)
’t Hooghe (zondag A)
Damier (zondag B)
FC Lokkedyze (zondag C)
Geel-Zwart (veteranen)

erelijst seizoen 1982-1983

kampioenen :
Callensvrienden (zaterdag)
VK Lada (zondag A)
Ventura (zondag B)
Raffeisen (zondag C)
Soenen (veteranen)

bekers :
FC Beitem (wisselbeker zaterdag 1)
Postboys (wisselbeker zaterdag 2)
Zuidmolen (wisselbeker zondag 1)
’t Hooghe (wisselbeker zondag 2)
Geel-Zwart (veteranen)

Postboys (zaterdag stadsschaal)
VK Lada (zondag stadsschaal)

fairplay :
FC Lokkedyze (zaterdag)
Haneshotters (zondag A)
Sloopy (zondag B)
FC Lokkedyze (zondag C)
Geel-Zwart (veteranen)

erelijst seizoen 1981-1982

kampioenen :
Postboys (zaterdag)
Sportpaleis (zondag A)
Sportboys (zondag B)
Tosca (zondag C)
Ventura (zondag D)
Soenen (veteranen)

bekers :
Callens (wisselbeker zaterdag)
VK Lada (zondag 1)
Leon Imperial (zondag 2)
SV Vierweg (wisselbeker zondag)
Geel-Zwart (veteranen)

Postboys (zaterdag stadsschaal)
Sportpaleis (zondag stadsschaal)

fairplay :
FC Lokkedyze (zaterdag)
Haneshotters (zondag A)
Callens (zondag B)
Luxorboys (zondag C)
Clubboys (zondag D)
Callens (veteranen)

erelijst seizoen 1980-1981

kampioenen :
FC Beitem (zaterdag)
VK Grand Café (zondag A)
VK Voorwaarts (zondag B)
Grasschoppers (zondag C)
Sleihageshotters (zondag D)
Motbécane (veteranen)

bekers :
Westrozebeke B (wisselbeker zaterdag 1)
FC Beitem (wisselbeker zaterdag 2)
Grasschoppers (wisselbeker zondag 1)
Haneshotters (wisselbeker zondag 2)
Soenen (veteranen)

Gravudel (zaterdag stadsschaal)
Grand Café (zondag stadsschaal)

fairplay :
Postboys (zaterdag)
VK Lada (zondag A)
Haneshotters (zondag B)
Grasschoppers (zondag C)
Publi Espeel (zondag D)