grensrechter

laatst bijgewerkt : 11/10/2026
De nevenklassementen zijn gebaseerd op de wedstrijdformulieren die bezorgd werden aan het secretariaat.
gesponsord door het Koninklijk Roeselaars Liefhebbers Voetbal vzw

AClub#W1W2W3W4W5W6TOT
1DAKW. MAEKELBERG55555525
2RW NIEUWE STEE55555525
3KVK DENYS55555424
4WIVO SPORT55554524
5FC METTEBOYS55554524
6KWB DON BOSCO55453522
7FC TRANSILVANIA4554519
8VPA SLEIHAGE50555419
9FC TER MOTE55504519
10SV WERKEN54054518
11FC SHERRY'S PUB55543FF17
12FC MASCOTTE4430411
BClub#W1W2W3W4W5W6TOT
1FC 'T KLOEFKE55555525
2SCOUTABOE55554524
3FC DEN TRAM54545523
4FC DE KOOLMIJN54545523
5DACIAN WOLVES54535522
6K2 UNITED53445521
7KVK KACHTEM52544520
8FC NO SURRENDER52435519
9VC ROLLEGEM-KAPELLE55505318
10STM SJOTTERS4553518
11DYNAMO BOVEKERKE4034411
12FC 'T MOTJE55005010
CClub#W1W2W3W4W5W6TOT
1FC VAN DJISTE MINUTE55555525
2FC SCORPIO54555524
3DE VELDPLAKKERS54445421
4DE KOEVOET UNITED53354419
5SPORTIEF ALL-IN53245519
6FC 'T SCHAEK4545418
7AC ALLEMAN 'T ROZEKE55055318
8FC DOMYT50455418
9VK ZWARTE GAT355515
10DE TUBESJOTTERS2549
11DE RODE DUVELS33036
12BLUE STARS WINGENE30011