laatst bijgewerkt : 16 oktober 2021

gesponsord door KW Krant van West-Vlaanderen

De nevenklassementen worden opgemaakt de woensdag na de speeldag met de wedstrijdbladen die op dat moment binnen zijn. Bij laattijdig ontvangen van de bladen worden de punten pas de week erop meegeteld.

REEKS AW1W2W3W4W5TOT
VK DENYS991091047
BLUE STARS99109946
RW NIEUWE STEE989101046
FC CERA791081044
FC TER MOTE107771041
DEVOLDER SPORT921010940
FC DE GEITE78106738
GEEL ZWART TUBE68108638
WIVO SPORT87581038
DDT VELDEGEM98100835
K2 UNITED37106935
DE KRISNALDO'S10099634
KEUKEN ROBERDO41039834
WHITE-RED58107232
REEKS BW1W2W3W4W5TOT
KWB DON BOSCO99109845
VC ROLLEGEM-KAPELLE98910945
FC METTEBOYS88109944
AC 'T ROZEKE79991044
SPORTIEF IZEGEM1010761043
SV WERKEN98810843
VPA SLEIHAGE81068840
DAKWERKEN MAEKELBERG108104638
STM SJOTTERS10107936
JONG CD&V W-DRESS9990936
TRANSVAAL96310735
FC TRANSILVANIA1077832
FC 'T KLOEFKE8671031
RE-ACT2107221
REEKS CW1W2W3W4W5TOT
FC NO SURRENDER1099101048
VK ZWARTE GAT991010947
FC ALLEMANSHOTTERS810910946
MERKEM SPORT91098945
FC ADITCO98971043
TURBO'S89971043
FC 'T MOTJE781081043
FC 'T SCHAEK79810943
FC SCOUTABOE89961042
SV WOUMEN810610741
VK KACHTEM98591041
FC DE KOOLMIJN10879640
FC 'T LEPELKE79710740
FC BOOMERANG710210635