laatst bijgewerkt : EINDSTAND

gesponsord door KW Krant van West-Vlaanderen

De nevenklassementen worden opgemaakt de woensdag na de speeldag met de wedstrijdbladen die op dat moment binnen zijn. Bij laattijdig ontvangen van de bladen worden de punten pas de week erop meegeteld.

Het bestuur heeft op donderdag 3 maart beslist om de punten tegen White-Red, Jong CD&V W-Dress en Re-Act, niet te laten meetellen in de nevenklassementen.
Het klassement voor fairplay is aangepast.

REEKS AW14W15W16W17W18W19W20W21W22W23W24W25W26TOT
1BLUE STARS10999898107989215
2VK DENYS67961091089898209
3DEVOLDER SPORT87791075101010910207
4DE KRISNALDO'S1091099101099101010206
5WIVO SPORT989971098910910206
6FC TER MOTE979851071099106202
7RW NIEUWE STEE8810610105889710200
8GEEL ZWART TUBE1061091010106951010191
9DDT VELDEGEM99791010101091010FF189
10FC CERA7108981088895FF186
11KEUKEN ROBERDO104810810810109FF7184
12K2 UNITED1031099109610753182
13FC DE GEITEX33106101077FF6710177
14WHITE-RED0
REEKS BW14W15W16W17W18W19W20W21W22W23W24W25W26TOT
1KWB DON BOSCO7107710108910710189
2STM SJOTTERS1097991086994186
3SV WERKEN610106108910695185
4FC 'T KLOEFKE999101097810108184
5DAKWERKEN MAEKELBERG610689106710109183
6FC METTEBOYS9107110987999183
7AC 'T ROZEKE10967868610107182
8TRANSVAAL6107109878298174
9VC ROLLEGEM-KAPELLE699104109910109174
10SPORTIEF IZEGEM96973997FF97173
11VPA SLEIHAGE5108968988109166
12FC TRANSILVANIA1010576547699155
13RE-ACT0
14JONG CD&V W-DRESS0
REEKS CW14W15W16W17W18W19W20W21W22W23W24W25W26TOT
1FC NO SURRENDER109910101029910879235
2FC SCOUTABOE106997891091091010231
3MERKEM SPORT9764108109910101010229
4TURBO'S91010FF1010910910101010229
5FC ALLEMANSHOTTERS101010899991089108228
6VK ZWARTE GAT10810109999FF47109225
7FC 'T MOTJE79986987101010810219
8FC DE KOOLMIJN1091091079788101010212
9FC ADITCO101095699FF91010910210
10FC 'T LEPELKE106371099109810810204
11VK KACHTEM941710107104871010204
12FC 'T SCHAEK969958510106799198
13FC BOOMERANG71077FF9819107108195
14SV WOUMEN98678657710788186