1/4 FINALES      
TROFEE BURGEMEESTER KRIS DECLERCQ
uurterreinthuisploegbezoeker
KD018:45RumbekeGeel Zwart TubeDe Krisnaldo's0 (4)-0 (3)
KD0210:20KerelspleinB-Volted UnitedFC 't Motje6-2
KD039:00CringheneK2 UnitedVK Zwarte Gat (ff)5-0
KD049:00Krekel Zuid (kunstgras)VK KachtemFC Metteboys1 (3)-1 (0)
TROFEE SPORTSCHEPEN JOSE DEBELS
uurterreinthuisploegbezoeker
JD019:00KoekelareDakwerken MaekelbergBlue Stars1-2
JD0210:30VeldegemDDT VeldegemKWB Don Bosco1-3
JD038:45KerelspleinFC TransilvaniaFC 't Kloefke1-0
JD049:15De RuiterFC 't HoekskeScoutaboe4-1
TROFEE ERE-SCHEPEN GEERT MESSIAEN
uurterreinthuisploegbezoeker
GM019:15RuddervoordeFC Ter MoteVC Rollegem-Kapelle (ff)5-0
GM029:30HandzameFC De GeiteKeukens Roberdo2-4
GM039:15PittemSTM SjottersSV Werken3-0
GM048:45KoolskampAC 't RozekeVPA Sleihage5-2
WISSELBEKER VDC-ROESELARE
uurterreinthuisploegbezoeker
VDC018:45KortemarkFC 't SchaekFC Aditco2 (4)-2 (3)
VDC028:45IngelmunsterDevolder SportKVK Denys0-2
VDC039:15WoumenSV WoumenFC De Koolmijn1 (4)-1 (5)
VDC049:00MadonnaTransvaalRW Nieuwe Stee3-1

KLASSEMENT 1° RONDE BEKER
Voor het klassement telt eerst winst, draw of verlies, dan de plusminus van de doelpunten. Bij gelijkheid wordt er gekeken naar de gescoorde penalties en dan pas naar de minst aantal penalties tegen.
Van 1 tot 8 gaat naar de trofee Burgemeester Declercq, van 9 tot 16 naar de trofee José Debels, van 17 tot 24 naar de trofee ere-schepen Geert Messiaen en van 25 tot 32 naar de wisselbeker VDC Roeselare.
Plaats 33 tot 40 valt uit de bekercompetitie.

  PTN+/-D+D-P+P-
1GZT399033
2BVU377032
3ZWG356144
4MTB355032
5VKK356133
6K2U333043
7MOT333023
8KND323141
9BST324243
10DDT323135
11TSV324235
12STB323122
13HOK314352
14KFK311052
15KWB311042
16MKB311043
17TMT312143
18DGT311022
19STM102251
20RZK103354
21SLH103345
22WRK102215
23RBD0-11234
24RKP0-10134
25ADT0-10122
26DNS0-10124
27KLM0-13425
28TRV0-10125
29RWT0-22453
30WMN0-21353
31DVS0-22434
32SHK0-21322
33QVH0-21314
34SPI0-30332
35MRK0-30334
36SUR0-51644
37PUB0-51633
38WVS0-50523
39ALM0-70723
40TRB0-90933